Lovely Flash templates from TemplateMonster!

Služby

Našim hostům nabízíme:

  • Vybavená kuchyně pro Vaši spokojenost.
  • Skvělé místo pro Váš odpočinek.
  • Voda, teplo a elektřina již c ceně
  • Volná wi-fi síť zdarma

Ubytování

Penzion Tony se nachází u centra poklidného lázeňského městečka Lázní Bohdaneč, pokud chcete strávit klidnou dovolenou v lázních či naopak chcete strávit čas aktivně je náš penzion právě to co hledáte.

Penzion nabízí návštěvníkům ubytování v pokojích s vlastním soc.zařízením, koupelnou se sprchovým koutem,WC. Je možné využít zahradu za objektem, a sezení v altánu s grilem. O dobré jídlo se postará kuchyň, v níž si návštěvníci mohou cokoli sami uvařit.Pokud však návštěvníci neholdují vlastní kuchyni, mohou se vypravit za kvalitním jídlem do místních restaurací nebo nedalekého krajského města Pardubice, do nějž je možné zavítat také pravidelnou trolejbusovou linkou. O sportovní a kulturní vyžití se postarají samotné Lázně Bohdaneč. Lázeňské město nabízí například golfové hřiště, řadu turistických a cyklostezek, velké množství rybníků a hippoturistiky. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že v našem Penzionu Tony budete spokojeni.

PENZION TONY se nachází 5 min od centra náměstí Lázně Bohdaneč, směr Kutná Hora, Přelouč. Léčebné lázně Bohdaneč leží v Polabské nížině 8km od Pardubic,se kterými jsou spojeny s městskou trolejbusovou dopravou. Penzion TONY: Přízemí nabízí společenskou místnost s televizí a plně vybavenou kuchyň,vchodem na zahradu. Pokoje jsou standardně vybavené (lůžka,šatní skříně, laděné do borovice,TV) Pokoje s vlastním soc.zařízením, koupelna se sprchovým koutem,WC. Je možné využít zahradu za objektem, a sezení v altánu s grilem